poniedziałek, 20 lutego 2017

Prowiant na dłuuuuugie podróże- Lodówka Waeco!

Większość z nas pamięta czasy gdy wybierając się dalszą podróż każdy z rodziny dostawał swój zestaw kanapek oraz wielu dodatków jak kabanosy, kotlety czy pomidory, które były były przygotowywane na drogę.

Infrastruktura gastronomiczna wzdłuż dróg w przeciągu ostatnich kilkunastu lat uległa wielkiemu rozwojowi i obecnie jadąc w trasę co chwilę napotykamy punkty gastronomiczne, w których możemy zjeść ciepły posiłek. Nawet na stacjach pojawia się coraz więcej gastronomii. Już teraz można kupić wiele dań jak hot dogi, zapiekanki czy kanapki.
Dzięki rozwojowi nie musimy się zbytnio martwić o jedzenie w trasie, jednak nie zawsze jest nam na rękę zatrzymywać się zwłaszcza jak jedziemy w bardzo długą trasę i nie chcemy tracić czasu na wiele postojów związanych z jedzeniem- wszyscy wiemy jak nuda działa na nasze żołądki. :) Często również mamy potrzebę przewiezienia na długą trasę produktów, które mogą się popsuć. W takich sytuacjach niezastąpiona okazuje się być lodówka Waeco. Kompaktowa lodówka samochodowa działa na zasilanie z gniazda zapalniczki i zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu zmieści się w bagażniku jak i w tyle pojazdu.

LodówkaWaeco dzięki swoim kompaktowym rozmiarom oraz sporej pojemności pozwoli zmieścić sporą ilość prowiantu, a efektywne chłodzenie pozwoli na utrzymanie świeżości żywności przez dłuższy czas. Lodówka ta jest przydatnym rozwiązaniem na wyjazdy wakacyjne na kamping lub pod namiot.
Waeco prezentuje kilka rodzajów lodówek do wyboru. Znajdziemy zarówno lodówki tradycyjne z klapą otwieraną od góry jak również tak zwane lodówki szufladowe do zabudowy w pojazdach ciężarowych. Wiele modeli lodówek posiada kółka dzięki czemu są o wiele bardziej mobilne. Lodówki są lekkie, a ich działanie skuteczne.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz