poniedziałek, 30 maja 2016

Daf – marka, która dba o środowisko naturalneNasze środowisko naturalne każdego dnia cierpi. Mnóstwo zanieczyszczeń i śmieci pojawiających się każdego dnia ciągle pogarsza ten stan.

Warto zwrócić uwagę na firmy, które dbają o nasze środowisko, a taka właśnie jest firma Daf, która w swojej ofercie posiada między innymi samochody ciężarowe, autobusy i części. Części Daf wykonywane są z największą starannością, dla firmy liczy się nie tylko stworzenie dobrego produktu ale także praca w warunkach przyjaznych środowisku. Co robi firma aby zmniejszyć wpływy ich działań na środowisko? Do chłodzenia instalacji produkcyjnych wykorzystują wodę znajdującą się w pobliskim kanale zamiast wody pitnej. Firma posiada również w laboratorium elektryczne hamulce silnikowe, ten innowacyjny produkt pozwala wygenerować bardzo dużą ilość prądu. Jednym z ważniejszych aspektów na, który warto zwrócić uwagę jet składowanie śmieci, no właśnie firma ich nie składuje tylko dalej przetwarza. Takie działania są bardzo ważne ze względu na to, że niestety ilość odpadów ciągle rośnie i wpływa negatywnie na nasze środowisko.

Stosują także ciekawą strategię EcoDesign, strategia ta pozwala zminimalizować wpływ pojazdów na środowisko naturalne. Firma Daf w czasie projektowania produktów bada ich techniczne możliwości i sposoby aby zmniejszyć ich wpływ na środowisko naturalne. Nazwa EcoDesign łączy w sobie EKOLOGIĘ i EKONOMIĘ, firma dąży aby rozwiązania były korzystne zarówno dla wydajności pojazdów, a także dla środowiska. Firma pracuje również nad hybrydową ciężarówką, technologia hybrydowa poz3wala oszczędzić paliwo, a także zmniejszyć emisję CO 2.

Warto inwestować w produkty firmy, która potrafi się rozwijać i zadbać o nasze środowisko naturalne. Części Daf są nie tylko wytrzymałe i solidne, są również przyjazne dla środowiska. Wykorzystanie najnowszych technologii i możliwość zmniejszenia wpływu na nasze środowisko daje firmie Daf mocne miejsce na rynku światowym. Jest to firma, która docenia swoich klientów, a także o nich dba, dzięki temu klienci także doceniają firmę.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz